prášková lakovna ADECOLOR s.r.o., Průmyslová 4649/20, 796 01 Prostějov  
e-mail: adecolor@adecolor.cz             telefon: +420 731 774 878


Proč lakovat u nás?

Vysoká kvalita lakování

Důležitým faktorem pro vysokou kvalitu je předúprava kovů, která spočívá v odstranění nečistot z povrchu kovových předmětů, které naši zaměstnanci věnují maximální pečlivost. Klademe vysoké nároky na vzhled, vysokou životnost, ale hlavně barevnou stálost. Správným dodržováním technologického postupu naše lakované dílce dlouhodobě odolávají různým klimatickým podmínkám. Lakování provádíme práškovými ekologickými barvami RAL, které jsou opatřeny certifikací.

Moderní materiály

Práškové lakování je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Technologický proces v naší lakovně je zaměřen na maximální kvalitu lakování, který splňuje ty nejvyšší požadavky našich zákazníků. Disponujeme moderní vypalovací pecí s regulovanou teplotou.
Věříme, že i Vy využijete výhody našich moderních technologií a stanete se tak našimi váženými zákazníky.

Rychlé dodání

Chceme pro Vás být odpovědným a spolehlivým obchodním partnerem, a proto rychlost dodávky je pro nás prioritou. Vzhledem k výrobním kapacitám a dvousměnnému provozu nabízíme velmi zajímavé dodací lhůty. O přesném termínu dodání budete vždy informováni našimi pracovníky.

Doprava k Vám

Zajišťujeme dodávky lakovaných dílců k zákazníkovi vlastními dodávkovými vozy do 3 t. Pro přepravu objemnějších výrobků používáme nákladní vůz Avie s přívěsem. Maximální hmotnost přepravovaného nákladu u nákladního vozidla je 7 t, s přívěsem 14 t. Využíváme i služeb smluvních přepravců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme (Liaz 24 t).

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

NAJDETE NÁS

ADECOLOR s.r.o.
Průmyslová 4649/20
796 01 Prostějov

e-mail: adecolor@adecolor.cz
telefon: +420 731 774 878